Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Як громадянам звернутися в управління Херсонського прикордонного загону

У пресслужбі Херсонського прикордонного загону повідомляють, що особистий прийом громадян начальником Херсонського прикордонного загону полковником Юрієм Черновим здійснюється першого та третього четверга щомісяця з 15.00 до 17.00. Перший заступник начальника прикордонного загону – начальник штабу підполковник Владислав Кобиляков здійснює прийом громадян другого та четвертого четверга щомісячно з 14.00 до 16.00

Громадян просять дотримуватися соціальної дистанції, маскового режиму, регулярної дезінфекції та дотримання протиепідемічних заходів.

Також звернення можна надсилати на адресу: – 75000, м. Херсон, вул. Перекопська, 175, або на електронну скриньку : herson_zagin@dpsu.gov.ua .

У відомстві також зазначають, що протягом першого півріччя поточного року на адресу Херсонського прикордонного загону надійшло 346 звернення громадян. Здебільшого, громадяни звертались з проханням роз’яснити порядок перетину адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом під час карантинних обмежень. Також були звернення з питань в’їзду в Україну, перебування на території України та транзитного проїзду через територію України іноземців. На всі звернення встановленим порядком надано відповіді, адже Державна прикордонна служба України – прозора організація, що відкрита для взаємодії та діалогу з громадою, експертною спільнотою, а також з усіма зацікавленими сторонами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *