Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Як херсонці розпочали робочий тиждень

«Як ранок розпочнеш, так день і проведеш!» – говорить народна мудрість. Експерти також стверджують, що існує незаперечний зв’язок між ранковим настроєм і тим, як пройде весь наступний день. Почати свій день правильно – це, в першу чергу, подбати про гарний настрій та зарядити себе позитивними емоціями. Така нескладна, на перший погляд дія, допоможе розбудити впевненість в собі і своїх силах. Журналісти «Першого регіонального» поцікавилися, як саме розпочинають свій ранок херсонці.

Наталія: «Розпочинаю свій ранок з натуральної та запашної кави, адже напій допомагає мені прокинутися і чудово бадьорить».

А от студентка Дарія вважає, що сніданок зранку – запорука гарного настрою на цілий день:

«Сьогодні мій ранок розпочався з того, що я запізнилася на пару. Проте я встигла приготувати сніданок. Не люблю каву, тому, зазвичай, роблю собі цикорій з молоком. Якщо я розумію, що я не виспалася, то включаю музику і танцюю з самого ранку. Хочу порадити робити так всім, адже це дуже підіймає настрій!».

Не менш активно розпочинається ранок і у Марії:

«Я мати трьох дітей, тому мій ранок розпочинається суперактивно. Треба зібрати двох старших у садочок, а наймолодший поки що проводить весь день зі мною. Після того, як відведемо старших у садок, йду пити каву до кав’ярні».

Пані Оксана живе у Херсонській області, зізнається, з самого ранку її бадьорить підвищений тиск:

«Каву пити не можу, бо в мене підвищений тиск. Розпочинаю свій ранок зі сніданку: роблю собі чай, або трав’яний, або чорний та намащую хліб з маслом, хоч це і не дуже корисно, проте смачно. Після сніданку займаюся господарством».

Іван Шевцов, помічник начальника Херсонського прикордонного загону Держприкордонслужби України, його професія непроста та відповідальна. Іван Шевцов, як і тисячі прикордонників, стоїть на варті країни та охороняє кордони нашої держави. Несення служби, він вдало поєднує з улюбленою та цікавою справою. Його ранок щодня розпочинається із заняття йогою.

Іван Шевцов: «Вже більше 10 років я щодня займаюся йогою вранці та ввечері. Ранкова практика йоги дозволяє мені зарядиться енергією на цілий день, бути бадьорим, життєрадісним та дає наснагу робити більше корисної та якісної роботи».

А от тим херсонцям, які не можуть створити гарний настрій самостійно і вони піддаються осійнній хандрі, Світлана Шебанова, кандидат психологічних наук, радить висипатися, більше часу проводити на свіжому повітрі, не перевантажувати свій організм, а також їсти чорний шоколад, який є “гормоном щастя”.

Редакція ПЕРШОГО РЕГІОНАЛЬНОГО бажає своїм читачам починати ранок із гарного настрою, адже це – запорука вдалого дня!

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *