Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Як херсонці відреагували на запровадження карантину

Журналісти «Першого регіонального» вирішили поцікавитися у херсонців, як вони ставляться до тритижневого карантину. Думки містян з цього приводу розділилися.

Санта: «Я вважаю, що ті обмеження, які запровадили дійсно потрібні, адже краще наперед перестрахуватися, аби уникнути епідемії в місті. У мене маленька дитина, тому я намагаюся не відвідувати наразі масові заходи, гуляємо більше просто на свіжому повітрі».

Олександр: «В першу чергу, я вважаю, людям не потрібно панікувати, адже деяка інформація, що поширюється з приводу коронавірусу в Інтернеті є перебільшеною. Не можу однозначно сказати, чи правильно зробили, що зачинили навчальні заклади. Можливо, потрібно було просто більше інформувати дітей про те, як захистити себе від захворювання. Взагалі наразі всім людям потрібно більш уважно слідкувати за своїм самопочуттям,  гігієною, мити руки, не ходити хворим по вулиці та не спілкуватися з хворими людьми».  

Іван: «Я не бачу ніякого сенсу в тому, що закрили навчальні заклади. Батьки не зможуть зачинити дітей вдома і вони все одно будуть ходити по вулицям, відвідувати «Фабрику», де велика кількість людей».

Дмитро: «Мені здається, що в Україні вже більша кількість хворих, ніж нам про це повідомляють, тому правильно, що заборонили масові заходи і закрили навчальні заклади. Я б взагалі ще закрив всі авіасполучення, а люди, які знаходяться закордоном, у разі необхідності,  там отримають ще більш якісну медичну допомогу, ніж в нашій країні».  

Людмила: «Я коронавірусу не боюся, у нас більше людей грипом хворіє. Те, що школи закрили, не можу сказати правильно чи ні. Мене хвилює більше питання, що тепер буде із заробітною платою викладачів, яка і без карантинів була мізерною».

Школярі, які сьогодні ще відвідали школу, оскільки інформації про те, що в обласному центрі навчальні заклади підуть на карантин зранку не було, зраділи тому, що вже завтра залишаться вдома. А ось батьки зовсім іншої думки і не розділяють радості зі своїми дітьми.

Іван, Петро: «Ми з братом раді, що не треба у школу йти. Тепер в нас буде більше часу погратися на вулиці».

Валентина: «Краще б не закривали школи, адже немає з ким залишити дітей. І програму шкільну в цьому році зовсім пропустять, адже тільки нещодавно був карантин. Але, сподіваємося, що будуть зате здоровіше. Від коронавірусу захищаємося: в першу чергу, миємо руки та їмо вітаміни, захищаємо імунітет».

Валерія: «Звісно рада, що не траба йти на навчання, проте немає гарантії, що з карантину діти повернуться всі здорові».

Антон: «Дуже радий, що закрили навчальні заклади, тепер гуляємо з друзями по центру міста, дихаємо свіжим повітрям, насолоджуємося весною».

Вікторія, Анастасія: «Ми навчаємося у спортивному училище, його також закрили на карантин. Всі, хто приїхав на навчання з інших міст, селищ сьогодні повертаються додому. Ми не дуже зраділи такій новині, адже не хочеться пропускати тренування, але будемо намагатися тренуватися вдома, або на вулиці».

Нагадаємо, вчора, 11 березня 2020 року,  Кабмін запровадив низку заходів, які необхідно вжити через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні. Зокрема, було запропоновано введення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. А також від сьогодні у всіх навчальних закладах Херсона призупинено навчальний процес до 3 квітня. У дитячих садках залишилася відкрита чергова група до якою у разі необхідності батьки зможуть привести свою дитину.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *