Понеділок, 25 СічняПерший регіональний
Shadow

Як херсонські водії пропускають авто зі спецсигналами

Чи пропускають водії на дорозі оперативні та спеціальні транспортні засоби, які виконують невідкладні завдання? Сьогодні, 13 лютого 2020 року, стартували профілактичні заходи “Увага! Спецсигнали!”.

Протягом двох тижнів, а за потреби й більше, триватимуть спільні профілактичні відпрацювання патрульної поліції, швидкої допомоги та ДСНС. Про це сьогодні під час пресбрифінгу повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

“Такі заходи ми проводимо для того, щоб нагадати водіям про важливість давати дорогу спецтранспорту й актуальність цієї проблеми. Адже існують непоодинокі випадки, коли водії ігнорують маячки і звукові сирени та свідомо не пропускають оперативні автомобілі. Але не треба забувати, що спецтранспорт спішить на виклик, бо хтось потребує негайної допомоги, а втрачений час може коштувати комусь життя”, — наголосив Олексій Білошицький.

Нерідко ситуації, коли водії не надають перевагу спецтранспорту, який спішить на виклик, завершуються й ДТП. На жаль, навіть із фатальними наслідками.

Сьогодні спільні екіпажі патрульної поліції та Центру екстреної медицини та медицини катастроф Херсона виїхали відпрацювання.

Патрульні перевіряли, як водії пропускають авто зі спецсигналами. Більшість водіїв діяли відповідно до ПДР і поступались дорогою. Однак були й ті, хто перевагу спеціальним транспортним засобам не надав. За півтори години інспектори винесли 2 постанови та провели кілька профбесід.

Нагадуємо, що за цей вид правопорушення передбачена адміністративна відповідальність – на порушника накладається штраф за ч. 3 ст. 122 (Ненадання переваги в русі спеціальним транспортним засобам, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями) КУпАП у сумі 510 гривень.

Водії, будьте свідомими та відповідальними!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *