Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

Як на Херсонщині потрапити до національних природних парків та заповідника під час пандемії

На території області активно проходить підготовчий період до літнього туристичного сезону 2021 року. Відвідування природоохоронних об’єктів має неабиякий попит серед туристів, у зв’язку з чим анонсуємо режим роботи національних природних парків Херсонщини та біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна.

Екскурсійні маршрути Біосферного заповідника «Асканія-Нова» цьогоріч будуть відкриті для відвідування з 25 квітня по 10 листопада.

Режим роботи заповідника може коригуватись в залежності від актуальних карантинних обмежень. Більш детально з переліком екскурсій можна ознайомитися за посиланням.

Екскурсії Національним природним парком «Олешківськи піски» проводяться тільки за попереднім записом з 8:30 до 15:00 годин.

Звертаємо увагу! Поряд з територією НПП «Олешківські піски» розташований воєнний полігон, тому закликаємо усіх бажаючих відвідати природоохоронний об’єкт, попередньо зв’язатися зі спеціалістами Парку!

Заявки на проведення екскурсійних послуг маркованими маршрутами та екологічними стежками приймаються з 8:00 ранку до 16:00 вечора за номерами, вказаними на офіційному сайті Парку.

Екскурсійний сезон у Національному природному парку «Нижньодніпровський» цього року розпочнеться 19 квітня. Однак, варто пам’ятати, що з 01 квітня до 15 червня на природоохоронній території триває «сезон тиші».

Такий захід спрямований на охорону середовища існування, шляхів міграції, умов розмноження тварин та визначений Законом України «Про тваринний світ».

Що забороняється? Проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою:

  • пальба;
  • проведення вибухових робіт, запуск феєрверків;
  • проведення санітарних рубок лісу;
  • використання моторних маломірних суден;
  • проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Більш детально з інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *