Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Як працюють заклади культури в умовах карантину на Херсонщині

Як відомо, з 12 березня 2020 року, по всій Україні почав діяти карантин задля профілактики коронавірусу. Журналісти «Першого регіонального» вирішили дізнатися, як у нових умовах працюють культурні організації міста.

Херсонський краєзнавчий та художній музеї працюють за штатним розкладом. За словами директора Херсонського обласного художнього музею ім. Шовкуненка Аліни Доценко, твори мистецтва коронавірусом не хворіють, проте задля безпеки здоров’я населення наразі у музеї посилено профілактичні заходи:

Аліна Доценко:

«Щоденне вологе прибирання, провітрювання залів, дезинфекція дверних ручок і поручнів у музеї відбувається незалежно від карантинних заходів. Але зараз контроль за чистотою ми посилюємо, проводимо дизенфекцію спиртовим розчином і провітрюємо частіше, обмежуємо кількість відвідувачів однієї екскурсії 20 особами».

Також за словами Аліни Доценко було прийнято рішення щодо перенесення жіночого фестивалю «Аніма», який планували на 29 березня.

Крім того, під час карантину без проблем можна відвідати бібліотеки. Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара працює за звичним графіком, але введено заборону на проведення масових заходів.

Відкритим також залишається найбільший в нашому місті ТРЦ «Фабрика». Продовжує продаж квитків кінотеатр «Multiplex» та кінотеатр у ККЗ «Ювілейний».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *