Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Як просувається повернення додому херсонки, яку не евакуювали з Ухань через собаку

Міністерство закордонних справ має алгоритм щодо допомоги херсонці Анастасії Зінченко, яка відмовилась евакуюватися з Уханя без собаки у лютому.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитра Кулеби під час брифінгу.

“Сьогодні зранку я провів телефонну розмову з нашою співгромадянкою пані Анастасією, яка перебуває в Ухані зі своїм собакою. Я сам собачник, тому чудово розумію її емоційний стан і її небажання розлучатися зі своїм улюбленцем”, – розповів він.

За словами очільника МЗС, він домовився із дівчиною, що вона оформить необхідні документи для вивезення собаки в Пекіні.

“Наразі влада міста Ухань дозволила виїзд за його межі – тепер можна подорожувати в межах Китаю мешканцям цього міста. Пані Анастасія виявила інтерес поїхати до Пекіна і пройти там усі необхідні процедури для належного оформлення свого собаки”, – зазначив він.

Окремо Кулеба наголосив, що вже доручив посольству України в Пекіні надати сприяння дівчині в побудові логістики, щоб вона змогла переїхати з Уханя і надати їй максимальне сприяння в самому Пекіні після її приїзду для проходження усіх необхідних процедур.

“Ми будемо йти на екстраординарні заходи для захисту кожного громадянина України. Ми завжди будемо за них боротися та захищати”, – запевнив міністр.

Нагадаємо, херсонка Анастасія Зінченко залишилась в охопленому коронавірусом китайському Ухані через те, що її собаку не дозволили взяти на борт евакуаційного літака. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *