Середа, 1 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Як захистити себе від коронавірусу: поради мешканцям Херсонщини

Як ми вже повідомляли, в Україні зафіксували перший випадок захворювання на коронавірус. Це чоловік, який повернувся до Чернівецької області після подорожі по Італії.

Як зазначає головний лікар Херсонського центру громадського здоров’я Юрій Ромаскевич, херсонцям, в першу чергу, не варто панікувати, проте слід дотримуватися рекомендацій, аби зменшити ризик інфікування новим вірусом.

Юрій Ромаскевич:

«Потрібно дотримуватися досить елементарних правил гігієни: регулярно і ретельно мити руки, не торкатися обличчя. Також не вживати в їжу погано оброблене м’ясо, молоко і яйця. Краще утримуватися від поїздок у регіони, де є поширення вірусу, уникати контактів з хворими людьми, триматися на відстані понад метр з будь-якою людиною, яка чхає чи кашляє. Якщо відчуваєте симптоми респіраторного захворювання, обмежте контакти з іншими людьми і використовуйте захисну маску для обличчя (її слід регулярно заміняти/знезаражувати). Не забувайте дотримуватися “гігієни кашлю”. А також, якщо людина була у поїздці і має симптоми захворювання, то вона має обов’язково звернутися до лікаря».

Хоча вакцину від коронавірусу ще не винайшли, як і специфічного противірусного лікування, вчені над цим працюють.

Крім того, більшість пацієнтів одужують під наглядом. Інфікованих людей лікують, полегшуючи їхні симптоми.

Нагадаємо, COVID-19 – це інфекційне захворювання, спричинене коронавірусом, який був невідомий науці раніше.

Найпоширенішими симптомами коронавірусу є висока температура, втома та сухий кашель. У деяких пацієнтів можуть виникати ломота у м’язах і суглобах, нежить, біль у горлі або діарея.

Пам’ятайте, навіть мінімальні заходи профілактики збережуть не лише ваше здоров’я, але й ваших близьких, колег, людей, які їдуть поруч у транспорті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *