Середа, 20 СічняПерший регіональний
Shadow

Яка ситуація з коронавірусом на Херсонщині

На ранок 26 березня 2020 року на Херсонщині було зафіксовано 16 підозр на коронавірусну інфекцію. За результатами, які вже отримано з Києва, 13 з них не підтвердилися, а результати ще двох підозр очікуються. Крім того, як стало відомо вчора ввечері, один випадок дав позитивний результат, коронавірусу інфекцію виявили у мешканки Херсонської області. Наразі хвора отримує протоколи лікування, її стан – ближче до задовільного, температура 37 і 2. Пацієнтка отримує лікування за державний кошт. Родина жінки знаходиться на самоізоляції. Соціальні працівники забезпечують їх продуктами харчування, їх стан здоров’я на контролі медиків. Люди, які контактували з хворою, також взяті на облік. Про це під час онлайн брифінгу щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції повідомив Директор департаменту здоров’я Херсонської ОДА Віктор Короленко.

За його словами Херсонська область вже отримала тест-системи, тому аналізи щодо підозри на коронавірусну інфекцію можна буде проводити на місцях, а не відправляти до столиці.

Віктор Короленко:

“Від сьогодні всі вагітні жінки  пройдуть перевірку на короновірусну інфекцію на експрес-тестах та тест-системах. А також перевірку на коронавірусну інфекцію пройдуть усі хворі, що знаходяться на стаціонарному лікуванні з пневмонію по всій Херсонській області”.

Крім того, Віктор Короленко поінформував про логістику та потреби медичних закладів у боротьбі з коронавірусною інфекцією.
Він наголосив, що сьогодні потреба визначена за трьома напрямами.

Віктор Короленко:

“Перше, що потрібно для належного функціонування, – це медичне обладнання: апарати штучної вентиляції легень, кисневий концентратор, інфузомат та апарати обстеження, монітори і дефібрилятор. Наступне – засоби індивідуального захисту для наших медпрацівників. І третє – це безпосередньо самі ліки. На сьогодні Херсонська область достаньо забеспечина усім необхідним, проте, якщо взяти до уваги з якою швидкістю вірус розповсюджується, цих запасів буде недостатньо”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *