Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Є поранені, один підірвався на міні – ситуація у тимчасово окупованій Музиківці

Музиківка

В тимчасово окупованій Музиківській громаді двоє поранених людей, один місцевий житель загинув – підірвався на міні. На території громади знайшли 8 нерозірваних снарядів – це без обстеження полів. Пошкоджено як мінімум 16 будинків.

Про ситуацію у громаді станом на 20 березня повідомила у Фейсбук секретарка Музиківської сільської ради Людмила Погрібна.

“Окупанти понищили та позабирали техніку місцевих фермерів та підприємств. Поводять себе агресивно та непередбачувано. Ходять по хатам та шукають АТОшників/дезертирів/сільського голову… – легенди різняться. Вночі “патрулюють” на віджатих автомобілях. Вчора зняли прапори на старостаті та ясла-садку в с. Східне. В Музиківці останні дні було чути автоматні черги і в центрі, і колишній фермі”, – пише Людмила.

За її словами, в громаді почали працювати деякі магазини. З 21 березня планує відновити дистанційне навчання Музиківський ліцей.

В амбулаторії є препарати для надання першої допомоги, частково інсулін. Є потреба в ліках для зниження тиску та гормональні препарати (щитовитка).

Мірошниківка, Висунці, Музиківка (частково) зі світлом. Східне, Загорянівка (Шкуринівка) без світла і води вже 20 день. Сільський голова кожного дня проводить перемовини з Херсонобленерго щодо відновлення енергопостачання та з Укрпоштою щодо доставлення пенсій та інших соціальних виплат в усі села громади.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *