Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Євген Криницький прокоментував своє відсторонення від виконання посадових обов’язків

За словами Євгена Криницього, директора Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації, немає жодної юридичної підстави щодо його відсторонення з посади, адже він не має повноважень впливати на тендерний комітет міста Херсона та на Управління освіти міста Херсона, які наразі не змогли закупити необхідні послуги по лінії Нової української школи.

Євген Криницький: «59 шкіл, які не забезпеченні наразі необхідним обладнанням – це школи міста Каховки та Херсона, тому прямих повноважень впливати на них та звільнити їх керівників з посади я не маю. Крім того, по місту Херсону є декілька рішень антимонопольного комітету, який зупиняв закупівлю обладнання. Буде дисциплінарна комісія і я покажу, які мої повноваження по відношенню до органів місцевого самоврядування».

Нагадаємо, сьогодні  Євгена Криницького було відсторонено від виконання посадових обов’язків директора Департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації. Таке рішення прийняв очільник Херсонщини Юрій Гусєв та оголосив про нього на початку селекторної наради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *