Середа, 21 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Євген Єрашов: сучасний ринок праці потребує осучаснення вмінь та навиків

Сьогодні виникають питання не в тому, що робити, а кому робити. З цього випливає зовсім новий підхід до підготовки кадрів за потребою економіки області.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова очевидним є той факт, що сучасна економіка базується на використанні нових технологій, а відтак, потребує якісної робочої сили, осучаснення вмінь та навиків.

«У сучасних умовах ринку праці головними критеріями для підбору кадрів є навички, вміння та знання, – зазначив Євгеній Єрашов. – Найважче доводиться тим громадянам, хто з якихось причин має перерву у роботі або немає відповідного досвіду, освіти. Завдяки впровадженню Інституту кар’єрного радника обласна служба зайнятості розкриває додаткові можливості для працевлаштування шукачів роботи».

Головним із інструментів підвищення конкурентоспроможності громадян є професійне навчання за всіма сучасними формами. З цією метою створено освітній портал державної служби зайнятості, електронний сервіс, де шукачі роботи та роботодавці можуть проходити навчання, розвивати власні навички, а працівники служби – підвищувати професійну кваліфікацію.

Також навчання безробітних здійснюється на базі навчальних закладів м.Херсона, області та інших регіонів, центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які мають необхідну матеріальну базу, кваліфіковані кадри викладачів та майстрів виробничого навчання. Серед форм навчання: стажування безпосередньо на виробництві, неформальна форма навчання, коли можливо підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка, отримання ваучера на навчання тощо.

Отже, професійне навчання зареєстрованих у службі зайнятості безробітних організовується на замовлення роботодавця, для самозайнятості або для впровадження підприємницької діяльності з урахуванням побажань безробітних.

Професійне навчання за направленням Херсонської обласної служби зайнятості протягом минулого року проходили 4,8 тисяч безробітних. При цьому рівень працевлаштування після навчання становив 95,7%.

Нагадаємо, що пошук роботи в інтернеті також можливий за допомогою сайту Jooble.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *