П’ятниця, 15 БерезняПерший регіональний
Shadow

Юрій Ромаскевич очолив обласний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації

Херсонський обласний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації очолив головний лікар “Херсонського обласного центру громадського здоров’я” Юрій Ромаскевич. Про це повідомив сьогодні, 6 квітня 2020 року, під час онлайн-брифінгу голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв. Вже відбулося засідання штабу на чолі з новим очільником. Про рішення, які було прийнято на сьогоднішній день розповів Юрій Ромаскевич:

«Було прийнято цілий ряд рішення. В першу чергу, це запровадження постійного щоденного моніторингу тих медичних засобів, які ми отримуємо, і їх розподіл серед медичних закладів, які були визначені для лікування пацієнтів на коронавірусну інфекцію. Це питання буде під контролем, аби забезпечити медичних працівників засобами індивідуального захисту та забезпечити необхідним обладнанням медзаклади для допомоги пацієнтам».

Також, як зазначив Юрій Ромаскевич, було прийнято рішення щодо безперешкодного пропуску через блок-пости транзитних фур, а також збільшення кількості медичних працівників, які будуть проводити скринінг температури пасажирів. За його словами, це зробить більш ефективною роботу карантинних постів та зменшить автомобілепотік. До роботи блок-постів також будуть залучені працівники Держпродспоживслужби.

Крім того, за совами Юрія Ромаскевича, Херсонський лабораторний центр МОЗ працюватиме у три зміни та вийде на потужність 126 досліджень на коронавірус за ПЛР-методикою на добу. А також вже найближчим часом область отримає додаткову 1000 тестів для діагностування COVID-19.

Крім того,  вивчають питання щодо залучення до ПЛР-тестування обладнання обласної інфекційної лікарні. В обласну інфекційну лікарню сьогодні вже прибуде спеціаліст з Києва, який має перепрограмувати наявне там обладнання. Таким чином, є можливість вже з 7 квітня проводити дослідження і в цій лікарні.

Також, як зазначили на брифінгу, найближчим часом область отримає ще одну установку для проведення таких дослідженнь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *