Понеділок, 2 СерпняПерший регіональний
Shadow

Юрій Рожков зайшов на освітянське електоральне поле

Успішний бізнесмен Юрій Рожков, який відомий багатьом херсонцям своєю благодійною діяльністю, вирішив допомогти першокласникам херсонських шкіл пізнавати науку, подарувавши їм розвиваючу розфарбовку.

На першій сторінці Юрій Рожков персонально звертається до першачків:

«Юний друже! Ти зробив перші кроки, увійшовши до великої шкільної родини, де панує любов, праця, творчість. Нехай навчання принесе тобі великі успіхи в майбутньому! Бажаю на шкільній дорозі завжди мати вірних друзів і гарних наставників».

Також у вітальному слові благодійник зичить малечі рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні та завжди бути активними у громадському житті.

Як зазначається у посібнику, соціальний проект Юрія Рожкова «Старанна дитина – успішна країна» реалізовано за підтримки управління освіти Херсонської міської ради, ресурсного центру НУШ методичного кабінету при управлінні освіти.

Обкладинка розфарбовки виготовлена з глянцевого паперу і має 30 сторінок, а на передостанній сторінці – табличка для записів добрих справ для шкільної громади.

Виготовлення розфарбовок обійшлося Юрію Рожкову десь у 20 тис грн, оскільки загальна кількість першачків по Херсону становить 3783 дитини, а вартість одного такого зошита коливається в межах пяти гривень.

Як ставляться батьки до таких подарунків нам не відомо, але малеча розфарбовці радіє, і у групі продовженого дня діти із задоволенням виконують в ній завдання.

Елеонора Гуськова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *