П’ятниця, 5 БерезняПерший регіональний
Shadow

Юрій Соболевський: Наша мета – сформувати якісні команди та привести їх до влади

19 вересня 2020 року відбулися збори Херсонської обласної організації «Слуги Народу» під головуванням керівника осередку Юрія Соболевського. Метою зборів було висунення кандидатів до рад всіх рівнів для участі у місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня поточного року.

Юрій Соболевський прокоментував «Першому регіональному», за якими критеріями формували команду.

Юрій Соболевський: «Дуже важливий критерій, за яким ми відбирали кандидатів – це їх біографія. Вона має бути криштально чистою. Ми за цим дуже ретельно слідкували. Не обов’язково, щоб люди мали досвід роботи у державному секторі, головне – наявність власної історії успіху в бізнесі чи творчості. Пріоритет віддавався особистостям, які вміють досягати мети та перемагати, оскільки нам потрібні ті, хто буде боротися за майбутнє нашої країни! При обранні кандидатів на посади міських голів ми враховували громадську думку та робили соціологічні заміри”.

При формуванні команди для участі у місцевих виборах «Слуги Народу» намагалися поєднати як енергію молодих кандидатів без досвіду у політиці, так і професіоналізм досвідчених управлінців.
Основний акцент робився на здатності кандидатів впроваджувати ефективні зміни у дусі президента України Володимира Зеленського.

Щодо гендерної квоти, то «Слуги Народу» дотримувалися її відповідно до чинного Виборчого кодексу України.

«Наша мета – сформувати якісні команди та привести їх до влади, щоб вони змогли працювати на місцях на добробут громад, виправдовували довіру виборців і зробили життя на Херсонщинні новою. Ми об’єднуємо останню горизонталь влади: маємо монобільшість у парламенті, маємо Кабінет Міністрів, тепер повинні отримати більшість у місцевому самоврядування, щоб реформи впроваджувалися, і люди отримували зміни», – підсумував Юрій Соболевський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *