Середа, 27 СічняПерший регіональний
Shadow

з 1 червня у Державній міграційній службі у Херсонській області можна оформити посвідок на тимчасове проживання


Нещодавно в Управлінні Державної міграційної служби України в Херсонській області було запущено експериментальний проєкт з надання послуги 2в1 або ID-14 для громадян України, які вперше оформлюють паспорт громадянина України по досягненні ними 14 років та можуть отримати одночасно номер платника податків.

Цього разу у прес-службі УДМС України в Херсонській області радо повідомляють ще одну новину, а саме про можливість оформлення документів для іноземців та осіб без громадянства.

Починаючи з 1 червня 2020 року можна скористатися послугою з оформлення посвідок на тимчасове проживання у таких підрозділах УДМС України в Херсонській області: Дніпровський РВ, Корабельний РВ, Суворовський РВ у м. Херсоні, Новокаховський МВ, Білозерський РВ. Бериславський РС, Олешківський РВ, Каховський РВ, Чаплинський РВ та Генічеський РВ.

Також Ви можете звернутися за консультаціями у будь-який підрозділ Державної міграційної служби України в Херсонській області, щоб отримати кваліфіковані відповіді на свої запитання.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *