Середа, 23 ЧервняПерший регіональний
Shadow

З міського бюджету виділять 100 тисяч гривень на стипендії спортсменам

Галина Лугова

Вчора, 26 травня 2021 року, відбулася зустріч керівників міста та області із кращими спортсменами, які завоювали ліцензії на участь у ХХХІІ літніх Олімпійських та XVI літніх Паралімпійських іграх та їх тренерами, а також з фахівцями сфери фізичної культури й спорту Херсонщини.

Від імені міського голови Ігоря Колихаєва позицію міста висловлювала на зустрічі секретар міської ради Галина Лугова.

Зокрема, йшлося про виділення стипендій спортсменам, які представлятимуть Україну на майбутніх іграх у розмірі 100 тис. грн.

Галина Лугова зауважила, що Херсон на змагання представлятимуть 2 спортсмени, і місто бере на себе зобов’язання виділення таких стипендій.

«Ми готові виділити кошти для підтримки 2 ліцензіатів, готові співпрацювати з областю щодо фінансової підтримки спортсменів вищої ланки. Міська влада зацікавлена у тому, щоб спорт у регіоні розвивався, » – наголосила вона.

Галина Лугова також зауважила, що нині готується спільний великий проєкт міста та області, який відбуватиметься за підтримки ЄБРР, щодо відновлення стадіону «Кристал».

Довідка. Херсонщина здобула 5 олімпійських ліцензій (Анастасія Павлова (стрільба з лука), Андрій Проценко (легка атлетика, стрибки в висоту), Ірина Новожилова (легка атлетика, метання молота), Гліб Піскунов (легка атлетика, метання молота), Алла Белінська (вільна боротьба)) та 2 паралімпійські ліцензії (Єлізавета Мерешко (плавання), Яна Лебєдєва (легка атлетика, метання диска)).

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *