Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

З настанням темряви херсонці почувають себе в небезпеці

Найгірше ситуацію з безпекою в своєму місті оцінюють жителі Херсона – повністю в небезпеці або скоріше в небезпеці з настанням темряви відчувають себе 66% опитаних. Такими є результати опитування, від соціологічної групи «Рейтинг», які оприлюднили сьогодні, 9 грудня 2019 року. Мета дослідження – визначити наскільки безпечно почувають себе люди, повертаючись додому вночі.

Щодо інших міст. Найбезпечніше почувають себе жителі Хмельницького. 48% опитаних в Хмельницькому відчувають себе в повній безпеці, йдучи додому в темний час доби, ще 20% – скоріше в безпеці.

Половина або більше жителів побоюються ходити в темряві в Кропивницькому (57%), Полтаві (55%), Запоріжжі (54%), Одесі (52%), Миколаєві (50%).

Найбезпечніші, з точки зору мешканців, міста, крім Хмельницького – Луцьк (65% не бояться ходити вночі), Вінниця (65%), Тернопіль (64%), Чернівці (63%), Івано-Франківськ (61%).

Опитування проводилося з 6 вересня по 10 жовтня 2019 року в 24 містах на вільній території України (Київ і всі обласні центри; в Донецькій області – Маріуполь, в Луганській – Северодонецьк) серед 19 200 українців – по 800 в кожному місті, від 18 років і старше. Похибка не вище 3,5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *