Понеділок, 4 БерезняПерший регіональний
Shadow

З Угорщини в Херсонщину передали апарати ШВЛ за 35 тис євро

ШВЛ

Три апарати штучної вентиляції легень моделі VG 70 сьогодні, 13 січня 2022 року, передали в медичні заклади Херсонщини. Апарати ШВЛ від Угорської екуменічної служби допомоги отримали Херсонська обласна клінічна лікарня, Бериславська районна та Центральна міська лікарня Нової Каховки.

Обладнання дуже необхідне для лікування хворих на COVID-19, розповіла директор Департаменту здоров’я облдержадміністрації Тетяна Карчевич:

«Ці апарати рятують життя людей і є дуже вагомим внесок у покращення умов у медичних закладах Херсонщини. Всі три лікарні, які сьогодні отримують апарати, працюють із ковідними пацієнтами, тож таке обладнання необхідне для своєчасного надання допомоги. На жаль, статистика свідчить, що всі хворі, які направлялися до медзакладів – киснезалежні. Тож апарати ШВЛ завжди потрібні».

Як розповіла партнерка Угорської екуменічної служби допомоги у Херсонській області, керівник ГО «Ліга соціально відповідальних жінок» Наталія Кравець, в цілому Україна отримала 10 апаратів ШВЛ. Окрім Херсонщини, апарати штучної вентиляції легенів також доставлені до Івано-Франківської, Харківської, Запорізької областей:

«За планом розподілу гуманітарного вантажу, Херсонська область отримала три нових апарати штучної вентиляції легенів моделі VG 70, вартістю 35 000 євро кожен. Це вже не перша така допомога. Зокрема, торік на Херсонщину з Угорщини було доставлено 6 апаратів ШВЛ на загальну суму більше 11 мільйонів. Співпраця обов’язково буде продовжуватися і надалі».

Окрім апаратів ШВЛ всі три медичні заклади також отримають по 14,5 тис. захисних масок.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *