Субота, 2 ГрудняПерший регіональний
Shadow

З Устричного озера вивезли 6 машин сміття

У середині серпня на сторінках нашого інтернет-видання ми порушили тему забруднення морського узбережжя за межами селища Лазурне. А саме вздовж Устричного озера кожні 20-30 метрів ми зафіксували сміттєзвалища.  Тоді нам вдалося з’ясувати, що розпорядником землі, де виявили кілометрові смітники є Скадовська райдержадміністрація, яка віддала територію приватному підприємству «Мастер фіш» у оренду на 49 років. На жаль, орендар з невідомих нам причин, за територією не доглядав, що в свою чергу призвело до такого забруднення.

Проте після нашої публікації https://firstregion.com.ua/novyny-hersonshhyny/ekologiya/za-mezhamy-selyshha-lazurne-vyyavyly-styhijni-smitnyky/?fbclid=IwAR3N1bBtAuJ34jztv69bqDjTIb4XBWBeuid5xIEaamG9-Jw85m3ZfuvBImE

відбулися позитивні зміни. Орендар згадав про свої обов’язки і, не без участі комунального підприємства, вивіз 6 машин сміття, а це понад 200 кубічних метрів, на місцевий полігон твердих побутових відходів.

 

Редакції сайту приємно, що її матеріали мають результативний вплив. Сподіваємося, на подальше відповідальне ставлення орендаря до красот нашої Херсонської землі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *