Четвер, 29 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

За яких умов запрацюють кафе і перукарні з 11 травня

Багато підприємців з нетерпінням чекають 11 травня. Адже саме з того дня, згідно постанови Кабінету міністрів України №343, запрацюють певні послаблення карантинних обмежень.
Наприклад, дозволяється ресторанам і кафе відкрити свої літні майданчики.

Проте, як повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, для цього потрібно виконати певні умови:

1. Відстань між столиками має бути не менше за 1,5 метри.
2. За одним столиком можуть сидіти не більше двох осіб (без урахування дітей віком до 14 років).
3. Відвідувачі, крім часу приймання їжі, мають бути у засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, у тому числі виготовлених самостійно.
4. Засобами індивідуального захисту мають бути забезпечені безпосередньо і самі працівники закладу (зокрема захист обличчя, очей, рук)
5. Заклад має дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Також може працювати адресна доставка страв або видача замовлень на винос за умови, що суб’єкт господарювання, який проводить таку діяльність, є оператором ринку харчових продуктів відповідно до Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” і персонал забезпечений засобами індивідуального захисту.

Також з 11 травня дозволено відновити роботу непродуктовим магазинам і закладам побутового обслуговування (перукарням, салонам краси).

Працювати вони зможуть за умови перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів. Усі відвідувачі та персонал мають бути забезпечені респіраторами або захисними масками. У персоналу ще мають бути засоби захисту рук і очей.

Тією ж постановою КМУ Головному державному санітарному лікарю України доручається розробити та затвердити протиепідемічні заходи, що повинні здійснюватися підприємствами, установами та організаціями, а також агропродовольчими ринками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *