Субота, 12 ЧервняПерший регіональний
Shadow

Заслужена діячка мистецтв України приєдналася до команди УДАР Херсонщини

Заслужена діячка мистецтв України, режисерка Світлана Думинська балотується в депутати Херсонської обласної ради від політичної партії УДАР Віталія Кличка.

У 2015-2019 роках вона очолювала Херсонське обласне управління культури. Світлана Думинська є організаторкою великої кількості Всеукраїнських культурно-мистецьких заходів, засновницею молодіжного фестивалю «Шевченко рок-фест», членкинею Всеукраїнської громадської організації «Союз українок». Вона провела чимало патріотичних заходів на Херсонщині, зокрема «Ігри патріотів». У 2014 році створила «Творчу сотню», яка їздила підтримувати моральний дух бійців на Сході України.

За словами Світлани Думинської розвивати культурну та освітню сфери у області вкрай важливо, але є ще багато питань, які потребують уваги. Як матір, в першу чергу, вона розуміє, що Херсонщина має стати безпечною.

«Діти, які живуть не в центрі міста Херсона, втрачають багато можливостей. Навіть відвідати культурні заходи, які відбуваються ввечері, вони не можуть. Чому? Бо в Херсоні не має освітлення, після 19:00 не їздить громадський транспорт. Я хочу, аби це змінилося, і кожен житель почувався комфортно».

Світлана Думинська також вважає, що Херсонщина потребує зміни естетичного вигляду. Побудувати дороги регіонального значення не обіцяє, оскільки це не в її компетентності, але хоче, щоб в нашому місті та області були охайні доріжки та зупинки.

Вона вважає, що жінки, як ніхто інший, вміють відстоювати інтереси своєї родини, тому з легкістю зможуть відстоювати інтереси громад.

Світлана Думинська – патріотично налаштована жінка. Тому йти в політику вирішила від політичної сили УДАР Віталія Кличка, який не змінює своїх позицій і чітко будує проукраїнську і проєвропейську Україну.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *