Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

Заступниця губернатора дезінформує населення Херсонщини

Радник голови Херсонської обласної ради Оксана Стогній ввважає, що заступниця губернатора Світлана Чепіга, виступаючи на місцевому телеканалі, надала недостовірну інформацію глядачам. Іншими словами, ввела їх в оману або як ще модно казати останнім часом – поширювала фейки.

Говорила пані Чепіга про те, як облдержадміністрація опікується харчуванням дітей у навчальних закладах, які перебувають у підпорядкуванні обласної ради, що є повним абсурдом!

Те, що облдержадміністрація присвоює собі результати роботи цілого депутатського корпусу, обурило Оксану Стогній, тому, користуючись великими можливостями Фейсбук, вона публічно звернулася до чиновниці, яка не розуміється на функціях гілок влади та місцевого самоврядування.

«Заповзятлива пані Світлана Чепіга, прямо таки наполягаю на тому, аби Ви вивчили роботу Херсонської обласної ради, чи принаймні інколи нею цікавилися. А ще було б добре розумітися на нормативних документах. Тоді б Ви не вводили в оману населення, а напевне знали:
1. Норми щодо харчування та іншого встановлює НЕ облдержадміністрація і навіть НЕ облрада, а Кабінет Міністрів України;
2. І от оскільки депутатам облради про це відомо (див. п.1), то ще 25 квітня 2019 року на XXIV сесії Херсонської обласної ради було прийнято звернення до КМУ, де українським по білому сказано: «… звертаємося до Кабінету Міністрів України щодо прискорення розгляду питання унормування запровадження на державному рівні проекту «Нове шкільне харчування»;
3. Майже рік питання щодо харчування у комунальних закладах знаходиться на жорсткому щоденному контролі голови Херсонської обласної ради та депутатів Херсонської обласної ради. І, як депутат і відповідальна особа, я це засвідчую;
4. Дуже погана тенденція вимальовується: облрада працює, а ОДА тільки розказує про те, як космічні кораблі борознять простори нашої області… І вже не вперше, до речі».

Нижче публікація Оксани Стогній підкріплена офіційним документом – це звернення депутатів обласноі ради VІІ скликання до Кабінету Міністрів України щодо прискорення запровадження на державному рівні проекту “Нове шкільне харчування”.

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.