Середа, 22 ВересняПерший регіональний
Shadow

Заступник губернатора загубився в облдержадміністрації

30 вересня 2019 року голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв підписав розпорядження N670, згідно з яким розподіляє функції та повноваження між собою, заступниками і керівником апарату.

У документі вказано лише п’ять заступників. Функції першого заступника виконуватиме Дмитро Бутрій. Він опікуватиметься питаннями економічного, регіонального розвитку та фінансами.

Далі серед заступників – Сергій Козир.  Його сфера діяльності – житлово-комунальне господарство, екологія та земельні відносини, будівництво та розвиток інфраструктури.

Вадим Чабан – питання оборонно-мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій, транспорту, зв’язку та взаємодії з правоохороними органами.

Світлана Чепіга сконцентрується на гуманітарних питаннях, соціальній політиці та туризму.

Наступний заступник губернатора має управляти питаннями агропромислової та інвестиційної політики. Хто обійме цю посаду, поки що не відомо.

Але саме цікаве, що ми знайшли у Розпорядженні N670 – це те, що там взагалі не згадується заступник з питань суспільних комунікацій та покращення якості життя.

Нагадаємо, що 27 вересня керівник області Юрій Гусєв під час відзначення Дня туризму у Міжнародному аеропорту «Херсон» презентував нову структуру облдержадміністрації, де говорив про власну новацію – управління щастя. За новою структурою саме це управління було підзвітне новому заступникові, якого не внесли в Розпорядження N670.

Також Юрій Гусєв написав про нову структуру облдержадміністрації на власній сторінці у Фейсбук. І там вказано 6, а не 5 заступників!

Постає запитання. Губернатор Юрій Гусєв свідомо надав недостовірну інформацію, знаючи, що в офіційних документах не буде, ані заступника з питань суспільних комунікацій та покращення якості життя, ані управління щастя. Чи голову ОДА підставили? А може щось змінилося за вихідні, що очільник області відхрестився від нового заступника та власної новації з управлінням щастя.

У будь-якому разі, ми можемо зробити висновок, в облдержадміністрації слова розходяться з ділами. А так хочеться, щоб спочатку було діло, а потім вже піар.

Елеонора Гуськова

розпорядження голови N670

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *