Вівторок, 19 СічняПерший регіональний
Shadow

Зеленського просять відкрити гуртовий ринок у Великих Копанях

13 квітня 2020 року на офіційному інтернет-представництві Президента України зареєстрували петицію №22/092434-еп, з проханням до президента забезпечити безперервну роботу найбільшого гуртового с/г ринку України “Нежданний”, що розташований в селі Великі Копані, Олешківського району, Херсонської області.

Ініціатор петиції  Олена Слободянюк зазначає, що ринок “Нежданний” – єдине місце, де можуть реалізувати свою овочеву продукцію фермери та приватні с/г виробники Херсонської та інших областей півдня України. Його закриття призведе до масового банкрутства с/г виробників та засилля у мережах супермаркетів імпортованих овочів за цінами в рази вищими від цін вітчизняних виробників.

“Шановний пане Президент! Просимо Вас зрозуміти проблеми с/г виробників, які вклали останні кошти у вирощування овочів урожаю 2020 року та з дотриманням усіх карантинних пересторог забезпечити безперебійну роботу оптового с/г ринку “Нежданний”. Соціальні наслідки його закриття зпрогнозувати неможливо”, – йдеться у тексті звернення.

Наразі петиція набрала всього 65 голосів із 25000 необхідних. Але підтримати звернення може кожен бажаючий ще протягом 89 днів. Для цього необхідно перейти за посиланням та авторизоватися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *