Неділя, 10 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Зеленський позбавив звання начальника херсонського управління СБУ

Президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення щодо двох антигероїв. Він позбавив зрадників вищих військових звань.

Про це президент повідомив у зверненні 31 березня 2022 року.

“Зараз у мене немає часу займатися всіма зрадниками. Але поступово всі вони покарання отримають. Тому вже більше не генерали ексначальник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Наумов Андрій Олегович та ексначальник УСБУ в Херсонській області Криворучко Сергій Олександрович“, – наголосив глава держави.

Зеленський підкреслив, що ті військовослужбовці вищого офіцерського складу, яким щось завадило визначитися, де їхня батьківщина, які порушують військову присягу, дану на вірність українському народу щодо захисту нашої держави, її свободи та незалежності, неодмінного будуть позбавлені, відповідно до статті 48 Дисциплінарного статуту Збройних сил України, вищих військових звань.

“Випадковим генералам з нами не по дорозі”, – підсумував президент.

Для довідки:

Сергій Криворучко був призначений на посаду начальника Управління Служби безпеки України в Херсонській області 7 листопада 2019 року. Звільнений з цієї посади указом президента Зеленського від 31 березня (тобто одночасно з пониженням у званні).

Андрій Наумов прийшов у Службу безпеки невдовзі після того, як у 2019 році її очолив Іван Баканов. Згодом очолив напрямок внутрішньої безпеки відомства, в результаті чого Управління ВБ змінило статус на “Головне управління”, що дало тоді його керівнику нові повноваження і вплив у службі.

Наумов обіймав посаду начальника Головного управління внутрішньої безпеки СБУ до липня 2021 року.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *