Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

“Зелений коридор” із Сум та Маріуполя: почалася евакуація людей

8 березня 2022 року в Сумах і Маріуполі почалася евакуація мирних жителів, які постраждали від російського вторгнення в Україну.

Так, відео колони транспорту, яка вже вирушила з Сум до Полтави, опублікував заступник голови офісу президента Кирило Тимошенко.

“Перша колона вирушила з міста о 9:00 8 березня 2022 року. Коридор у режимі тиші обіцяли з 9 до 21 години. Можна вирушати своїм транспортом, друга колона формується для виїзду близько 13:00. (виїзд з Сум з боку педагогічного університету). Також будуть організовані автобуси”, – пояснив порядок роботи “зеленого коридору”, – голова Сумської ОДА Живицький.

О 10 ранку 8 березня також запрацював гуманітарний коридор для жителів Маріуполя.

Про це повідомила віцепрем’єрка з питань реінтеграції окупованих територій Ірина Верещук.

“Шановні українці, повідомляю, що о 10 год ранку запрацював гуманітарний коридор, який було погоджено з Російською Федерацією 5,6 та 7 березня. Але через обстріли Росії, прицільні обстріли людей та вантажів, не був відкритий.

Отже, гуманітарний коридор запрацював на відтинку Маріуполь-Запоріжжя. Із Запоріжжя у напрямку Маріуполя, через Оріхів, Пологи, Бельманку, Розівку, Республіку, Мангуш і Портівське вийшов гуманітарний вантаж, який складається з восьми вантажівок, а також більше 30 автобусів, які на зворотному шляху мають забрати людей. Насамперед жінок, дітей та людей похилого віку. Вантаж складається з води, медикаментів, основних круп та інших продуктів, які допоможуть людям вижити. Вага вантажу більше 90 тонн”, – заявила Верещук. 

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *