Середа, 21 КвітняПерший регіональний
Shadow

Журналісти «Першого регіонального» стали переможцями обласного творчого конкурсу

10 червня 2020 року до редакції «Першого регіонального» з приємною місією завітав поважний гість – заслужений журналіст України, голова Херсонської обласної організації Національної спілки журналістів України Валерій Долина.

Як стало відомо, журналісти «Першого регіонального» опинилися серед переможців обласного творчого конкурсу, який місцевий осередок Спілки традиційно проводить до професійного свята «акул пера».

Цього року у творчому конкурсі взяли участь майже пів сотні журналістів друкованих, електронних ЗМІ, а також радіо та телебачення.

Компетентне журі, до якого увійшли професійні журналісти, письменники, представники громадських організацій, оцінювали конкурсні роботи на предмет актуальності теми та глибини її розкриття, нестандартний підхід, аналітичність, лаконічність, образність, багатство мови. Дуже приємно, що роботи, які подавалися саме від редакції «Першого регіонального», відповіли усім вимогам.

Валерій Федорович урочисто вручив Диплом першого ступеня у номінації “Кращий цикл матеріалів на екологічну тематику” керівниці телерадіокомпанії «Перший регіональний» Елеонорі Гуськовій.

Її публікація «Забруднені води Інгульця можуть бути страшнішими за коронавірус і спричиняти онкохвороби», яка була опублікована на інформаційному ресурсі, набула широкого розголосу та обговорення.

Матеріал «Туристична привабливість … з-під землі», автором якого є В’ячеслав Гусаков, також не лишилася не поміченою журі. За увагу до такої актуальної теми В’ячеслава було нагороджено Дипломом другого ступеня у номінації «Краще журналістське розслідування».

Валерій Долина:

«Редакція «Першого регіонального» була створена не так давно, але вже показала досить високу планку, завдяки тому, що тут працюють справжні професіонали, які завжди намагаються відстоювати правду та висвітлювати важливі для суспільства проблеми. Вітаю переможців та бажаю успіхів на журналістський ниві».

Колектив «Першого регіонального» дякує журі за високу оцінку своєї праці і намагатиметься й далі тримати високу професійну планку: втілювати найсміливіші ідеї та проєкти, бути чесними й об’єктивними перед читачами.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *