Вівторок, 20 КвітняПерший регіональний
Shadow

Жителі Херсонщини накрали газу на понад 8 мільйонів гривень

За  2020 рік в Херсонській області виявлено 1457  фактів   втручання в роботу лічильника газу, підробку пломб на лічильниках, втручання у підземний/наземний  газопровід  з метою несанкціонованого споживання газу прихованими методами. Загальна сума нарахувань складає понад 8 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба АТ Херсонгазу.

Іноді споживачі, спокушаються на пропозиції різних осіб з формулюванням “Я працюю у Херсонгазі, усе вирішемо”, або “Я зроблю так, що ніхто не дізнається”.

Проте усе таємне стає наявним, і чим пізніше буде виявлено такий факт – тим більше стане сума відшкодування обсягів недооблікованого спожитого газу для власника приміщення. 

Якщо факт втручання у підземний/наземний газопровід у 100% випадків підтверджується на місці, то для підтвердження втручання у лічильник або підробку пломб додатково застосовується незалежне трасологічне експертне дослідження – результати якого офіційні та однозначні – втручання було, та яким способом.

Наприклад, втручання у роботу газового лічильника або підробку пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис грн відшкодування завданих збитків.

Підключити  додаткове газопостачання прихованим способом  в обхід лічильника  газу  – від 100 до 250 тис грн.

У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину. 

Шановні споживачі природного газу, “економити” газ незаконними способами – дуже дорого, дешевше споживати стільки газу, за скільки споживач має змогу сплатити та своєчасно надавати реальні показники лічильника, не втручаючись у його роботу чи  газову мережу.

Для споживачів,  які  добровільно  нададуть інформацію про  факти  незаконного втручання у газові мережі на своїй території,  на комісії з розгляду актів про порушення АТ  Херсонгаз буде враховано   факт  добровільності.

За   підтверджену  інформацію  про  факти втручання   в мережу  гарантуємо  анонімність  та    винагороду. Повідомити  про такі факти     можна за телефоном  104   або  служби безпеки  050 49 49 223.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *