Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Жителі Херсонщини озеленили Івано-Франківськ

висадка дерев

6 травня 2022 року жителі Херсонщини, які тимчасова проживають в Івано-Франківську, долучилися до озеленення міста. Разом з франківцями висаджували молоді деревця біля міського озера.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

“Тішить, що люди, які переїхали до Івано-Франківська, теж відчуваються відповідальність за наше місто. Тому ми спільно в переддень Дня міста посадили дерева, аби наше місто було гарним, зеленим. А міське озеро дуже змінилося, його щодня відвідує велика кількість людей і важливо, аби тут було вдосталь зелені”, – каже міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За словами херсонців, Івано-Франківськ дуже гостинне місто, що прихистило людей, які вимушено покинули свої домівки.

Володимир Клюцевський

«Хотіли залишити тут частинку своєї турботи, уваги до міста в день його народження. Ми тут живемо вже досить довго, виїхавши з окупації. Івано-Франківськ – дуже приємне місто. Воно нам дало другу домівку. Тож хочеться зробити багато, аби це місто було ще гарніше. Вкласти свою любов, турботу, шану і вдячність всім франківцям за те, що ми почуваємо себе тут в безпеці», – каже Володимир Клюцевський, голова БО «Херсон нескорений», координатор херсонського хабу в Івано-Франківську.

Посадити дерево в Івано-Франківську прийшла і донька покійного Богдана Гаврилишина – Патриція Шморгун-Гаврилишина. З початку війни вона створила з чоловіком та друзями благодійний фонд, який займається допомогою ВПО в Україні та турботою про українських матерів з дітьми, поки їхні батьки, чоловіки та сини захищають Батьківщину.

Івано-Франківськ

“Радує, що багато людей, які приїхали до нас, активні, створили свої спілки, працюють в культурних, волонтерських напрямках. Це дуже важливо. Ми одна велика спільнота”, – підкреслив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *