Понеділок, 16 ТравняПерший регіональний
Shadow

Жителі Каховки зможуть протестувати платформу People City

З січня 2020 року у місті Каховка запрацює платформа People City – меморандум про запровадження інноваційних технологій в місті підписав вчора, 17 лютого 2019 року, міський голова Каховки Андрій Дяченко з представником Ізраїльської компанії Aux Bridge Олексієм Любецьким.

Як розповів журналістам «Першого регіонального» очільник міста – ця платформа дозволить налагодити ефективну комунікацію між владою і громадою, зокрема жителі зможуть надсилати повідомлення до представників міської влади за допомогою зручних онлайн форм, використовуючи будь-який інструмент зв’язку: мобільний телефон, планшет, комп’ютер.

Андрій Дяченко: «Вже в січні 2020 року містяни зможуть скачати на свій смартфон безкоштовну версію програми, яка називається People City. Вона буде працювати в тестовому режимі протягом трьох місяців. Якщо робота цієї програми сподобається містянам, то перейдемо на повну версію, за умови, якщо депутати виділять на це кошти з міського бюджету. Жителі міста зможуть подати заяву, пропозицію, скаргу і відстежити її статус в онлайн-режимі, а також дізнатися останні новини про життя міста, анонси подій, моментально зв’язатися з будь-яким відділом виконкому,  дізнатися про вільні ділянки і майданчики для відкриття бізнесу та інше».

Крім того, як зазначає міський голова Каховки, технологічна платформа People City користується попитом у містах Ізраїля. Платформа також передбачає набір корисних інструментів: кнопок тривоги, вуличних знаків, інформаційних стендів, рекламних площ, веб-сайтів та інших. Повну версію програми поки що в нашій країні не запустили. Чи стане Каховка першим містом в Україні, де повноцінно запрацює платформа People City, покаже час.

Катерина Чобітько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.