Субота, 27 ЛютогоПерший регіональний
Shadow

Жителі селища Зимівник вимушені ходити в Херсон пішки

Жителі селища Зимівник вимушені ходити пішки в Херсон (це близько 8 кілометрів!), адже не мають ані достатньої кількості маршрутних таксі, ані зупинки. Допоможіть вирішити це питання!

Саме з таким проханням звернулися жителі вищезазначеного селища до редакції сайту «Перший регіональний».

Дістатися у місто люди можуть лише маршрутним таксі №3, але і цей транспорт, за словами людей, ходить нерегулярно. З цією проблемою люди раніше зверталися на гарячу телефону лінію президента України, а також в управління транспортної, дорожньої інфраструктури Херсонської міської ради.

Чиновники пояснили жителям, що на маршруті має бути 16 автобусів, але оскільки маршрут є економічно нерентабельним, кількість працюючих автобусів значно менша. Крім того, останній рейс, який може відвезти людей у місто, відправляється о 18:00. Після – дістатися як у місто, так і у зворотньому напрямку, можна лише власним транспортом або ж на таксі.

Марія, місцева жителька:

«Я близько 10 ранку вийшла та чекала на маршрутне таксі. Але, зайшовши на сайт міськради, побачила, що на маршруті працює лише 3 автобуси, і зрозуміла, що чекати його доведеться ще довго, швидше буде дійти до Херсона пішки. І так щодня. Сісти в автобус, коли тобі потрібно, неможливо ні вранці, ні ввечері».

Люді змушені йти пішки, але й це проблематично. Близько 10 років тому пішохідну доріжку від вул. Будівельної до селища Зимівник розширили, але за цей час вона поросла очеретом і травою місцями у людський зріст. Тож людям доводиться йти по узбіччю дороги. Не працюють на цій території і стоки, як наслідок, під час зливи вся вода стікає просто в плавні.

Повз Зимівник проїжджають рейсові автобуси зі Станіславу, Кізомису, Білозерки, але, за словами перевізників, щоб транспорт міг з’їхати з траси та підібрати людей, не ствроюючи аварійної ситуації, необхідно облаштувати зупинку.

Тож у нового складу депутатів Херсонської міської ради та новообраного голови є всі шанси продемонструвати на ділі свою господарську спроможність.

Редакція «Першого регіонального» сподівається, що нова влада побачить критичність цієї проблеми та зможе облаштувати зупинку та забезпечити необхідну кількість маршрутів в цьому напрямку.

Катерина Чобітько

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш Telegram канал.
 
Наш канал в Ютубі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *