Понеділок, 20 ВересняПерший регіональний
Shadow

З’явилися нові подробиці щодо таємничого зникнення 22-річного херсонця

З’явилися нові подробиці щодо таємничого зникнення 22-річного херсонця Дмитра Капустіна.

В одному з місцевих ломбардів було виявлено мобільний телефон хлопця. Правоохоронці вже встановили осіб, які здали гаджет зниклого. Їх допитують, причому достовірність свідчень перевірять на поліграфі.

Напередодні свого зникнення Дмитро перебував в компанії своїх товаришів: спершу проводив час у квартирі одного з друзів, а потім у Шевченківському парку. В останньому дзвонику родичам, близько о першій годині ночі 21 листопада 2020 року, Дмитро сказав, що вже прямує додому. І судячи по записах камер спостереження, хлопець йшов в сторону будинку по вулиці Суворова. Очевидці кажуть, що на кадрах з камер по вулиці Гімназичній Капустін поводиться підозріло: хитався, обертався і, ніби, намагався сховатися від когось.

Також відомо, що в Шевченківському парку знайдено паспорт Дмитра.

Знайомі Дмитра характеризують як доброго, чуйного і безпроблемного хлопця. Мати Дмитра була позбавлена ​​батьківських прав, після чого хлопця помістили в Інтернат. Пізніше рідна тітка Дмитра взяла над хлопцем опікунство. Зараз хлопець навчається в Херсонському аграрному університеті.

Нагадаємо, Дмитро Капустін зник у ніч проти 21 листопада 2020 року.

Просимо усіх, кому щось відомо про місце знаходження Капустіна Дмитра, або тих, хто володієте будь-якою інформацією, яка може допомогти у його пошуках, звертатися за телефонами:

– 102

– (095) 278-71-82

– (0552) 22-35-67

– (0552) 22-98-87

Будь-яка ваша інформація допоможе розшукати хлопця та повернути його до рідних.

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *