Понеділок, 8 БерезняПерший регіональний
Shadow

Автори “Гри престолів” взялися за новий серіал

Девід Беніофф і Деніел Бретт Вайсс, автори та шоуранери “Гри престолів”, взялися за роботу над новим серіалом, повідомляє BBC NEWS UKRAINIAN

Багатосерійна стрічка стане адаптацією науково-фантастичного роману “Проблема трьох тіл” китайського письменника Лю Цисіня.

Книга є частиною трилогії, до якої також входять романи “Темний ліс” і “Вічне життя смерті” – вони охоплюють події від часів культурної революції в Китаї до далекого майбутнього.

Усі книги свого часу стали найпопулярнішими виданнями в КНР у жанрі фантастики. Згодом їх переклали на англійську і у 2015 році трилогія отримала престижну премію “Г’юґо” як найкращий фантастичний роман.

Девід Беніофф і Деніел Бретт Вайсс
 

Книги Лю Цисіня на Заході високо оцінили як літературні критики, так і широка аудиторія. Позитивно про них відгукувалися, зокрема, Барак Обама і Марк Цукерберг.

Над сценарієм майбутнього серіалу шоуранери “Гри престолів” працюватимуть із Александром Ву, сценаристом іншої популярної багатосерійної стрічки “Справжня кров”.

“Трилогія Лю – найамбітніша наукова фантастика, яку нам доводилося читати. Вона переносить нас у подорож з 1960-х років до кінця часів, від життя на нашій блідій блакитній точці до далеких меж Всесвіту”, – йдеться в заяві Беніоффа і Вайса.

“Ми з нетерпінням чекаємо на можливість провести наступні роки нашого життя, втілюючи в життя цю екранізацію для глядачів з усього світу”.

Серіал виходитиме на сервісі Netflix – проте жодних орієнтовних дат прем’єри автори проєкту поки не розкривають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *