П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

Білорусь поведе парад на 9 травня попри епідемію коронавірусу

 
Міністерство оборони Білорусі планує провести парад на честь 9 травня в Мінську, незважаючи на три випадки коронавірусу, зафіксовані в армії. Про це в понеділок, 20 квітня 2020 року, повідомляє TUT.BY.
 
Оборонне відомство Білорусі у відповідь на петицію громадян з вимогою скасувати парад 9 травня відповіло, що захід відбудеться.
 
Петиція з вимогою скасувати і парад, і підготовку до нього з’явилася ще 29 березня на сайті Удобный город. Під зверненням підписалося більше семи тисяч білорусів.
 
Офіційна відповідь на петицію була підписана міністром оборони країни Віктором Хреніним 16 квітня.
 
“Епідеміологічна обстановка, що складається зараз у Республіці Білорусь, дозволяє Збройним силам проводити планові заходи бойової підготовки. Для Білорусі військові паради – це данина героїзму і стійкості нашого народу, самовідданій боротьбі проти фашистських загарбників, безприкладному трудовому подвигу тих, хто піднімав республіку з руїн. Це також традиція, яка символізує готовність білоруського народу відстоювати національні інтереси держави”, – йдеться у відповіді.
 
Ще 16 квітня 2020 року у білоруського солдата-строковика було виявлено коронавірус. Наступного дня наявність інфекції підтвердилася ще у двох військовослужбовців. Контакти заражених солдат ізолювали в наметових містечках.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *