Четвер, 28 СічняПерший регіональний
Shadow

Гарві Вайнштайна засудили до 23 років за зґвалтування

67-річного Гарві Вайнштайна засудили до 23 років ув’язнення за зґвалтування та сексуальні домагання.

Процес у справі колишнього голлівудського кінопродюсера Гарві Вайнштайна почався у січні, у лютому його визнали винним.

Його звинуватили у сексуальних домаганнях, примусі до сексу і зґвалтуванні.

З 2017 року понад 80 жінок висунули на його адресу звинувачення, які лягли в основу міжнародного руху жертв сексуальних домагань #MeToo і зосередженого в Голлівуді руху проти сексуальних домагань на робочому місці #Time’s Up. У травні 2018 року Вайнштейн здався поліції.

Сам Вайнштайн відкидав звинувачення.

67-річний чоловік з’явився в суді у середу в інвалідному візку.

Адвокати Вайнштайна звернулися з проханням про пом’якшення покарання, наполягаючи на тому, що навіть мінімальний вирок у п’ять років може бути для нього “довічним”.

З чого все почалося?

Вперше звинувачення щодо всемогутнього продюсера в публічному просторі прозвучали в жовтні 2017 року, коли газета New York Times написала про те, що кілька молодих актрис і співробітниць його кінокомпанії звинуватили Вайнштайна в сексуальних домаганнях і що така поведінка була характерна для кінопродюсера протягом трьох десятиліть.

За цим здійнялася хвиля нових звинувачень, а Вайнштайна звільнили з продюсерської компанії Weinstein Company, співвласником якої він був разом зі своїм братом Бобом Вайнштейном.

Однак уперше поліція Нью-Йорка (NYPD) завела справу на Вайнштайна навесні 2015 року, коли італійська модель Амбра Баттільяна Гутьєррес повідомила в поліцію, що на діловій зустрічі, яка у неї відбулася в мангеттенському офісі Вайнштейна, він схопив її за груди і неналежно з нею поводився.

Справа проти нього тоді не дійшла до суду, дарма що за наполягання поліції Гутьєррес зуміла таємно записати слова Вайнштайна, що нібито вказували на його винуватість.

BBC NEWS UKRAINIAN 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *