П’ятниця, 15 СічняПерший регіональний
Shadow

Канари накрила потужна піщана буря

 

Пиловий шторм з поривами вітру, що досягають 160 кілометрів на годину, змусив закрити сім аеропортів архіпелагу через погану видимість.

На Канари обрушилися сильні пориви вітру, які принесли велику кількість пилу з Африки. Про це в понеділок, 24 лютого, повідомляє іспанське видання El Pais.

Острови Ла Грасіоза, Фуертевентура і Лансароте були першими, хто відчув на собі вплив поривів вітру, що перевищують 90 кілометрів на годину, але найбільші інциденти на вихідних були зареєстровані на Гран-Канарія і Тенеріфе.

Пиловий шторм з поривами вітру, що досягають 160 кілометрів на годину, змусив закрити сім аеропортів архіпелагу через погану видимість. Крім того, були скасовані всі розважальні заходи.
Сильний вітер також змусив уряд Канарських островів мобілізувати зусилля в зв’язку з оголошеною небезпекою пожеж в Деголлада-де-Тасарте, в Ла-Альдеа-де-Сан-Ніколас.

Нагадаємо, що Британію накрив потужний шторм “Денніс”, який став вже другим за лютий і забрав життя двох людей. Британська метеорологічна служба повідомила, що потужний ураган, який приніс із собою вітри і рясні опади, вирує в країні з 15 лютого. У зв’язку з негодою були скасовані сотні рейсів, а рух поїздів порушено через повінь.

Також повідомлялося, що штормовий ураган “Сабіна” в Німеччині призвів до рекордного виробництва електроенергії вітровими турбінами.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *