Четвер, 7 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Меланія Трамп закликала американців до расової гармонії

Перша леді США Меланія Трамп закликала американців до расової єдності у своєму виступі на конгресі Республіканської партії, повідомляє BBC NEWS UKRAINIAN.

“Припиніть насильство та грабежі”, – сказала вона у той час, коли у штаті Вісконсин тривають акції протесту проти поліції.

Пані Трамп закликала американців не судити людей за кольором шкіри.

Напередодні президентських виборів, які мають відбутися у листопаді, президент США і чоловік Меланії Дональд Трамп дещо відстає від свого суперника Джо Байдена.

Трамп має виступити на конгресі Республіканської партії у четвер.

Меланія Трамп

Що сказала Меланія Трамп?

Перша леді, яка зазвичай не багато говорить на публіці, виступила перед невеликою аудиторією у саду троянд Білого домі.

“Як і всі ви, я розмірковувала щодо расових заворушень у нашій країні”, – сказала вона.

“Сувора реальність полягає в тому, що ми не пишаємося деякими сторінками нашої історії. Я закликаю вас зосередитись на майбутньому, не дивлячись у минуле”, сказала Меланія Трамп.

Вона закликала людей об’єднуватися цивілізованим шляхом, щоб працювати разом і щоб їхнє життя відповідало американським ідеалам.

“Я також прошу людей припинити насильство і грабежі, які здійснюються в ім’я справедливості, і ніколи не судити людей за кольором шкіри”, – сказала Меланія Трамп.

“Повна чесність – це те, чого ми як громадяни заслуговуємо від нашого президента. Подобається нам це чи ні, ми завжди знаємо, що він думає”.

Її рішення виступити у Білому домі розлютило демократів, які заявили, що це місце неналежне використання державного ресурсу.

Опоненти Трампа часто звинувачують його у розпалюванні расової ворожнечі.

Виборці у США 3 листопада вирішать, чи залишиться Дональд Трамп у Білому домі ще на чотири роки.

У США з весни тривають протести проти свавілля поліції і расової нетерпимості. Почалися вони після того, як афроамериканець Джордж Флойд загинув від рук поліцейських.

Демонстрації стрімко переросли у сутички з поліцією.

Протести за масштабами можна порівняти з Рухом за громадянські права у 1960-х років Мартіна Лютера Кінга, який боровся проти расизму та рівні права для темношкірих американців.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *