Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Німеччині нагадали про відповідальність: що відбулося на унікальній акції під Бундестагом

Німеччина

6 квітня 2022 року перед будівлею Бундестагу зібралися 5000 людей, щоб вшанувати пам’ять українців, вбитих у російській загарбницькій війні проти України, та вимагати від уряду Німеччини негайного ембарго на російські нафту та газ.

Лише з початку відкритого російського вторгнення Євросоюз перерахував Росії 35 мільярдів євро за енергоносії, профінансувавши таким чином злочини російської армії проти беззахисних цивільних, дітей та дорослих.

Під час акції люди лягли на землю в пам’ять про закатованих і вбитих Росією українців.

Лише за офіційними даними ООН, в Україні вже загинуло або поранено 3675 цивільних осіб, зокрема загинула 121 дитина. Насправді ж лише в одному Маріуполі загинуло 5000 людей.

Це рівно стільки, скільки людей опустилися на землю в Берліні.

Тільки на відміну від учасників акції, люди, які були жорстоко вбиті росіянами, більше ніколи не зможуть підвестися.

Тримаючи в руках уламок ракети, яка влучила у тренінговий центр у Яворові, Ольга Ситник з Міжнародного центру перемоги України нагадала, що Євросоюз щодня оплачує купівлю близько 1000 таких ракет, коли купує російський газ.

Акція в Берліні є продовженням акцій, які пройшли в Брюсселі та Варшаві, і щоразу зростаюча кількість учасників символізує, що з кожним днем розмов і обіцянок кількість невинних вбитих російськими військами в Україні зростає.

Європейська правда

Хочете отримувати найважливіші новини? Підписуйтеся на наш канал в ЮтубіTelegram та Instagram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *