Вівторок, 2 БерезняПерший регіональний
Shadow

Низка країн Європи скасовує частину обмежень

У п’яти країнах Євросоюзу з понеділка, 20 квітня 2020 року, скасовують частину обмежень, введених через пандемію коронавірусу, повідомляє Deutsche welle.

Так, в Німеччині з цього дня дозволяється робота комерційних площ площею менше 800 квадратних метрів, а також автосалонів, магазинів велосипедів і книг.

Чехія з 20 квітня починає п’ятиетапний план із відновлення суспільного життя. Дозволяється відновити роботу ринків. Громадяни також можуть тепер проводити семінари під відкритим небом, виїжджати за кордон у справах чи в гості до родичів. Після повернення всі повинні пройти 14-денний карантин.

У Франції дозволять відновити відвідування будинків престарілих. Фізичний контакт і досі заборонений. Літню людину можуть відвідати тільки два родичі водночас. Варто зазначити, що коронавірус був зафіксований в 45% французьких будинках похилого віку.

У Норвегії відновлять роботу дитячі сади, а також деякі фахівці в галузі охорони здоров’я. Середні школи, університети, перукарні, масажні салони та салони краси планується відкрити через тиждень.

Незважаючи на найбільше добове зростання коронавірусу, в Польщі відкривають для відвідування парки і ліси. Збільшується кількість людей, яким одночасно дозволено входити в магазини.

Корреспондент 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *