Четвер, 23 ВересняПерший регіональний
Shadow

Порятунок тварин в лісах Австралії: з вертольотів скинули тисячі кілограмів їжі

Австралійська національна служба парків і дикої природи організувала доставку їжі для тварин, які живуть в зонах, що постраждали від масштабних лісових пожеж.

Про це повідомив міністр енергетики та навколишнього середовища штату Новий Південний Уельс, який найбільше постраждав, Метт Кін.

Міністр назвав цю акцію “Операцією скелястого кенгуру”, адже саме ці тварини першими отримали доставки продовольства.

Вогонь знищив їхню звичну їжу, тому влада Австралії вирішили нагодувати тварин з повітря. Для цього у вертольоти завантажили тисячі кілограмів їжі, в основному – моркву і батати. Австралійські служби скидали продукти з висоти на землю.

Нагадаємо, масштабні лісові пожежі почалися на східному узбережжі Австралії в середині жовтня минулого року. До цього моменту вогнем охоплені значні території на південному сході континенту в штатах Новий Південний Уельс і Вікторія, кілька регіонів на південному узбережжі закриті для туристів, а їхні жителі отримали припис про термінову евакуацію.

В результаті пожеж на континенті знищено понад 8 млн гектарів лісу, близько 3 тис. житлових будинків та понад 4 тис. адміністративних і господарських будівель. З жовтня 2019 року у вогні загинули 25 осіб, у тому числі четверо пожежників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *