Четвер, 21 СічняПерший регіональний
Shadow

Протестанти перекрили доступ до Лувру

Доступ публіки до Лувру був закритий через страйк персоналу. Страйкарі перегородили всі основні входи до музею.

 
На заклик профспілок співробітники паризького музею Лувр оголосили про страйк. Про закриття найбільшого музею світу повідомила на своєму інтернет-сайті газета Le Parisien.
 
Відзначимо, що протест оголосили в рамках триваючих вже більше 40 днів у країні акцій протесту проти пенсійної реформи.
 
Страйкарі перегородили всі основні входи до музею. Вони провели маніфестацію на головному вході – під скляною пірамідою. Там вони розмістили плакати з написами “Культура в небезпеці” і “Лувр закритий через страйк”. Крім скасування запланованої системи нарахування балів для отримання пенсії трудящі також вимагають поліпшення умов праці та підвищення заробітної плати.
Посмотреть изображение в Твиттере
 
Посмотреть изображение в Твиттере
 
Посмотреть изображение в Твиттере
 
Як відзначили профспілки, скляна піраміда Лувра була обрана ними для акції протесту не випадково – саме поряд з нею свій великий мітинг проводив Емманюель Макрон у травні 2017 року після перемоги на президентських виборах.
 
Адміністрація музею попередила публіку, що якщо музей і відкриється пізніше в п’ятницю, то доступ до цілої низки його залів може виявитися неможливим через страйк персоналу.
 
Як відомо, з 5 грудня у Франції проходить загальнонаціональний страйк проти пенсійної реформи, в результаті якої деякі категорії французів можуть позбутися низки привілеїв і спеціальних режимів виходу на пенсію.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *