П’ятниця, 4 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Принцу Філіпу 99 років: кумедні фото зі світського життя чоловіка королеви Єлизавети II

Герцог Единбурзький Філіп сьогодні, 10 червня 2020 року, святкує свій 99-й день народження.

З нагоди свята чоловік королеви Єлизавети II вже напевно отримав безліч привітань.

Букінгемський палац поділився новим знімком королеви Єлизавети II і принца Філіпа разом з дружиною королевою Єлизаветою II, яке було знято на території Віндзорського замку на початку червня. 

Привітали публічно герцога і його онук принц Вільям з дружиною герцогинею Кембриджською.

Ми зібрали для вас кілька фотографій принца Філіпа, починаючи від дитячого знімка і до нинішніх років. 

Багато з них мають досить кумедний вигляд. Це фото було зроблено, коли королева та її чоловік годували азіатського слона Донне під час відкриття нового Центру з догляду за слонами в зоопарку ZSL Whipsnade в Данстейблі. 

Тут Філіп зустрічається з членами акторського складу “Чикаго” під час відвідування театру Адельфа, фото було зроблено в березні 1999 року.

А тут герцог зустрічається з судовими органами в новому Центрі кримінального правосуддя 28 лютого 2008 року в Манчестері. Навіть у такому серйозному місці, як суд – Філіп має кумедний вигляд. 

Коли Філіп був молодшим, він також як і його син принц Чарльз любив покататися. Чарльз надавав перевагу велосипеду, а його батько – мопеду. Тут герцог Единбурзький, їде на Королівському кінному заводі у Віндзорі в травні 2002 року. 

В жовтні 2013 року принц Філіп був зазнімкований, розмовляючи з групою молодих людей під час прийому, присвяченого 500-річчю його програми “Премія герцога Единбурзького” (DOE), в Сент-Джеймсському палаці в Лондоні. Юні дівчата були схвильовані від зустрічі з Його Королівською Високістю. 

А на цьому знімку герцог з гримасою на обличчі. Фото зроблено під час відкриття меморіальної дошки в Річмондському коледжі для дорослих в Річмонді 8 червня 2015 року в Лондоні. 

Не можна не відзначити гарне фото разом з онучками Філіпа – принцесами Йоркськими – Беатріс і Євгенією. Вони спостерігають за подіями з королівського балкона під час Дербі Investec, на початку вікенду, присвяченого святкуванню діамантового ювілею королеви, в іподромі Епсома 2 червня, 2012 в Епсомі. 

ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *