Понеділок, 28 ВересняПерший регіональний
Shadow

Путін переніс парад Перемоги з 9 травня на невизначений термін

Президент Росії Володимир Путін оголосив про перенесення параду на честь 75-річчя Перемоги.

Про це повідомляє Інтерфакс.

“Ризики в зв’язку з пандемією коронавірусу не дозволяють почати підготовку до параду 9 травня, тому її потрібно перенести, як і інші заходи до 75-річчя Перемоги”, – цитує агентство слова Путіна.

Таким чином, ювілейний парад Перемоги на Красній площі і акція “Безсмертний полк” відкладено на пізніший термін. Путін не назвав точну дату, лише зазначив, що святкування пройде пізніше цього року.

Приводом для перенесення стала пандемія коронавірусу, а також те, що напередодні перенести парад на іншу дату Президента РФ попросили російські ветеранські організації.

View this post on Instagram

Президент напомнил, что в этом году 9 мая исполнится 75 лет Победе в Великой Отечественной войне (ВОВ). «До праздника меньше месяца. И дата 9 мая для нас святая, и жизнь каждого человека бесценна. Риски слишком высоки. Это не дает мне права начать подготовку», — заявил президент на заседании с постоянными членами Совета безопасности. _ Подготовка к празднику была начата заранее как на федеральном уровне, так и в регионах, уточнил Путин. По его словам, пик эпидемии коронавируса в России еще не пройден, риски чрезвычайно высоки. «Поэтому поручаю министру обороны, руководителям силовых ведомств, органам власти всех уровней изменить график и перенести подготовку к военному параду на Красной площади, к парадам в регионах», — сказал Путин. #Россия #Москва #ВОВ #9мая #великаяотечественнаявойна #Путин #президент #Putin #kremlinmoscow #парад

A post shared by Новости Президента РФ (@kremlinmoscow) on

Укрінформ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *