П’ятниця, 25 ВересняПерший регіональний
Shadow

Регіну Тодоренко позбавили звання “Жінка року”

Журнал Glamour Russia позбавив колишню українську зірку телебачення Регіну Тодоренко, яка кілька років тому переїхала до Росії, звання “Жінка року-2019”.

Причиною такого рішення став скандал навколо висловлювань щодо жертв домашнього насильства з боку пані Тодоренко.

Нещодавно вона давала інтерв’ю разом з чоловіком Владом Топаловим, якому через антиукраїнську діяльність заборонили в’їзд в Україну.

Під час спілкування з журналістами Тодоренко грубо висловилась проти жертв домашнього насильства.

“Треба бути настільки психічно хворою людиною, щоб взяти камеру і сказати: “Боже, мій чоловік мене б’є! Ти чого? В тебе є мізки взагалі? А чому він б’є тебе, ти не задумувалась? А що ти зробила для того, щоб він тебе не бив? А що ти зробила для того, що він тебе вдарив”, – сказала вона.

Ці слова викликали справжню бурю емоцій.

Згодом Регіна Тодоренко вибачилась за слова й “некоректні формулювання”, наполягаючи, що вона проти домашнього насильства.

View this post on Instagram

Я ПРОТИВ ДОМАШНЕГО НАСИЛИЯ! Простите за некорректные формулировки! Благодарю каждого и ценю ваше мнение🙏🏻 #регинатодоренко #домашнеенасилие ЕЩЁ РАЗ СПАСИБО ВАМ ЗА ВСЕ ВАШИ ОТКРОВЕНИЯ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ДОРОГИЕ МОИ, закрываю комментарии, чтобы не накалять ситуацию между вами. Вижу, что между собой многие начинают скандалить, оскорблять и унижать друг друга, поэтому прошу писать ваши истории мне лично в Директ.

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Проте це не врятувало її від того, що журнал Glamour Russia вирішив своєрідно покарати зірку.

“За 15 років, які ми з вами, ви дізнались наші цінності… Регіна Тодоренко більше не має звання “Жінка року”, – заявили в журналі.

BBC NEWS UKRAINIAN 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *