Середа, 6 ГрудняПерший регіональний
Shadow

Таємницю Бермудського трикутника розкрито: знайшли корабель, який пропав 100 років тому

Біля берегів Флориди підводні дослідники знайшли корабель з вугіллям, який майже 100 років тому зник в Бермудському трикутнику з 32 пасажирами на борту. Зникнення SS Cotopaxi в 1925 році стало однією з найвідоміших історій, пов’язаних з таємницею Бермудського трикутника.

29 листопада 1925 року корабель з паровим двигуном вирушив у стандартну поїздку з Чарлстона, що у Південній Кароліні, до Гавани на Кубі. По дорозі судно пропало, але де і як саме досі нікому не було відомо. Не було знайдено жодного тіла з 32 пасажирів корабля, пише Dailymail.

Ця історія була однією з найбільших таємниць Бермудського трикутника і навіть була згадана у блокбастері Стівена Спілберга 1977 року “Близькі контакти третього ступеня”. Зараз, майже через 100 років, команда морських біологів та підводних дослідників виявила SS Cotopaxi біля узбережжя Св. Августина, штат Флорида.

Деталі дослідження та висновки будуть розкриті в прем’єрному епізоді Science Channel “Секрети корабельної аварії”, прем’єра якого відбудеться 9 лютого. Наразі відомо, що корабель займався перевезенням вугілля і поїздка наприкінці листопада 1925 року, в якій він пропав безвісти, була плановою. Однак пізніше виявилося, що на початку грудня судно передавало сигнал тривоги, отже щось все-таки сталося.

Тоді не було знайдено жодного уламку чи рятувального човна, судно просто зникло у цій точці. За допомогою у пошуку SS Cotopaxi дослідник Барнетт звернувся до британського історика Гая Уолтерса. Уолтерс опрацьовував суднові записи в архіві Lloyd’s of London, які були страховими брокерами SS Cotopaxi. І саме він виявив, що 1 грудня 1925 року, через два дні після того, як судно покинуло Чарлстон, корабель посилав бездротові сигнали лиха. Сигнали приймали в Джексонвіллі, штат Флорида.

Озброївшись новою інформацією, Барнетт вирушив у Флориду зі своїм колегою Джо Джотелі, щоб здійснити занурення. Однак ні занурення, ні використання підводного безпілотника для огляду місця не дали жодних підтверджувальних доказів. Тоді Барнетт познайомився з завзятим водолазом Аль Перкінсом, який збирав сувеніри — саме один з них допоміг розгадати таємницю.

До місця аварії попрямували також провідні морські археологи Чак Мейде та Брендан Берк — експерти з виявлення та дослідження затоплень у цьому районі. Подальші дослідження змогли підтвердити місце розташування аварії і там було виявлено давно загублений SS Cotopaxi.

Дослідники з цього приводу навідалися до Дугласа Майєрса в Лонг-Айленді, штат Нью-Йорк, онука капітана SS Котопаксі Вільяма Дж. Майєрса і повідомили, що корабель майже через століття був все-таки ідентифікований.

ZNAJ. UA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *