Вівторок, 19 ЖовтняПерший регіональний
Shadow

Традиційне привітання королеви Єлизавети ІІ з Різдвом

Щороку на Різдво, 25 грудня, королева Єлизавета ІІ звертається до усіх британців з привітанням. У новому зверненні Її Величність звернула увагу на відважність та силу людей, яку вони виявили 2020 непростого року.

Як і щороку, 25 грудня 2020 року королева Єлизавета ІІ звернулась до британців з різдвяною промовою та привітанням зі святами. Роликом поділилися на офіційній сторінці королівської родини в інстаграмі.

Привітання королеви Єлизавети ІІ 2020

Цього незвичного 2020 року королева Єлизавета ІІ відзначила, що час був непередбачуваний та важкий. “Для багатьох ця пора року матиме відтінкок смутку – деякі оплакують втрату дорогих їм людей, а інші чиїсь друзі та члени сім’ї перебувають віддалено від близьких, коли все, що вони справді хочуть на Різдво – це просто обійми або стискання руки”, – сказала королева Єлизавета ІІ.

Вона зазначила, що цей рік зблизив нас, незважаючи на проблеми. І визнала, що пишається людьми, які допомагали іншим і виявляли сильний та незламний дух. Своє привітання королева завершила висловленням надії.

Біблія розповідає, як на небі з’явилася зірка, її світло направило пастухів і мудреців до місця народження Ісуса. Нехай світло Різдва, дух безкорисливості, світло і, перш за все, надія скеровують нас у часи попереду,
– підсумувала королева Єлизавета ІІ.

Образ королеви Єлизавети ІІ

Її Величність постала перед камерою в кімнаті, наповненій різдвяною та святковою атмосферою. Вона обрала для запису нового відео фіолетову сукню на довгий рукав. Кожен образ Єлизавета ІІ вдало доповнює розкішною брошкою – цього разу вона була срібною та з камінцями.

Також королева прикрасила шию намистом з перлин, а вуха – перлинними сережками. Вона зробила елегантну зачіску та гарний макіяж. Єлизавета ІІ підкреслила очі нюдовими тінями, а губи – рожевою глянцевою помадою.

Варто додати, що зазвичай на столі Єлизавети ІІ під час її привітання стоять фотографії у рамках з королівською сім’єю. Але цього разу там була тільки одна світлина – принца Філіпа.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *