Середа, 27 СічняПерший регіональний
Shadow

Три випадки зараження коронавірусом підтверджені у Франції

Влада Франції вжила заходів, щоб не допустити поширення в країні “уханьского” коронавірусу, повідомляє в суботу телеканал БФМ-ТВ.

За останніми даними Міністерства охорони здоров’я, на французькій території зафіксовано три випадки захворювання на цей вірус. Один із пацієнтів – житель Франції китайського походження. Йдеться про чоловіка, який нещодавно повернувся з поїздки в Китай. Там він, зокрема, побував у місті Ухань, з якого і почав поширення коронавірус. Наразі пацієнт госпіталізований в Бордо.

Другий випадок було зафіксовано в Парижі. Подробиць про те, де ця людина могла заразитися, поки що не наводиться.

Крім того, “уханьскій” вірус знайдено і у родича одного з цих двох пацієнтів. Влада поки що не зазначає, якого саме.

Усі троє хворих перебувають під пильним наглядом лікарів. Пацієнти розміщені в спеціально обладнаних приміщеннях, щоб унеможливити ймовірність зараження інших людей.

Напередодні повідомлялося, що у Франції підтверджено два випадки захворювання, викликаного новим коронавірусом – в Бордо і Парижі.

У США зафіксували другий випадок зараження вірусом 2019 nCoV. Хвора – 60-річна жінка з Чикаго, штат Іллінойс, повідомляє “Голос Америки”. У грудні вона подорожувала до Китаю і відчула симптоми тільки повернувшись до Сполучених Штатів минулого тижня (інкубаційний період становить від 2 днів до 2 тижнів).

У грудні в китайському місті Ухань (провінція Хубей) було зареєстровано спалах пневмонії. Пізніше з’ясувалося, що причиною захворювання став раніше невідомий вид коронавірусу.

Кількість хворих на пневмонію, викликану новим типом коронавірусу, в Китаї досягла майже 1,3 тис.осіб, понад 40 осіб померли. Окремі захворювання зафіксовано і в інших країнах.

Інтерфакс-Україна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *