Субота, 9 ГрудняПерший регіональний
Shadow

У Зімбабве 11-річна дівчинка видряпала очі крокодилу, щоб врятувати подругу

У Зімбабве 11-річна дівчинка розповіла, що боролася з крокодилом та видряпала йому очі, щоб врятувати свою 9-річну подругу.

Про це пише Fox News.

Ребекка Мункомбве з північно-західного міста Хванге почула крики допомоги під час купання в річці разом зі своїми друзями.

Вона сказала, що побачила, як її подруга Лата Мувані намагається утриматись на поверхні води, але щось тягнуло її вниз. Мункомбве стрибнула у воду і зрозуміла, що це крокодил. Вона осідлала тварину і почали витискувати їй на очі, поки та не відпустила її подругу.

Мункомбве потягнула подругу до берегу, де інші діти витягли їх у безпечне місці. Крокодил на них більше не нападав.

Пізніше Манкомбве розповіла The Sunday News, що вона була змушена врятувати свою подругу, оскільки “була старшою серед інших семи дітей”.

“Я стрибнула у воду і попливла туди, де подруга намагалася плисти. Вона від болю кричала, що щось кусає і тягне її”, – розповіла дівчина.

Лікарі лікували 9-річну постраждалу від незначних травм. Медична сестра розповіла The Sunday News, що у неї не було зламаних кісток.

Нагадаємо, у філіппінському місті Балабак на очах у родичів крокодил загриз підлітка на смерть, відкусивши його кінцівки та голову. 15-річний Роміло Саппаяні Міранда пішов на риболовлю разом з родичами: 40-річним дядьком Пабло Танаїном і двома кузенами. Хлопець захотів розмістити сітку у річці. Коли він зайшов у водойму по пояс, на нього раптом напав крокодил і вп’явся в його потилицю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *