Понеділок, 18 СічняПерший регіональний
Shadow

Унікальний день 02.02.2002: дзеркальна дата утворюється раз на тисячоліття

Дата, яка буває раз на 1110 років – парад двійок та нулів можна читати як вперед, так і назад. Минулого разу в цю дату чекали на кінець світу, а цього – одружуються та загадують найзаповітніші бажання.

Дзеркальна дата 02.02.2020 буде проривним днем. В цей день потужний сплеск енергії зможуть відчути люди з усіх куточків Землі. До того ж, даний час припадає на молодий місяць, що призведе до того, що людина, звертаючись до сил природи, зможе отримати все, чого забажає.

Варто чекати глобальних змін у світі, які візьмуть свій початок саме 2 лютого 2020 року. В житті окремих людей теж станеться те, що змінить їхнє життя. Доля багатьох згорне це незвичайний час.

День сили — це можливість змінити своє життя. Езотерики радять в цю дату не захоплюватися активної соціальної і фізичною діяльністю. Думки в цю добу будуть мати великий вібрацією, а тому можуть легко здійснитися. Якщо думки нечисті, то людина отримає страшні наслідки.

Рекомендується 2 лютого 2020 року зайнятися своїм духовним розвитком. Це прекрасний час для розкриття своїх здібностей і підвищення потенціалу.

День краще провести вдома, спокій і затишок. Потрібно займатися духовними практиками, медитувати, входити в стан трансу.

День підходить для загадування бажань. Можна займатися візуалізацією або записати свої бажання на листочку і спалити, розвіявши попіл за вітром.

Сьогодні не можна ні з ким сваритися, так як негативні думки можуть нашкодити іншій людині.

І, навпаки, якщо ти з кимось посварився, то це прекрасний час, щоб помиритися. Можна укладати союзи, зізнаватися в коханні і налагоджувати контакти. Шлюби, укладені в цю дату, будуть дуже міцними, так як три двійки в даті утворюють число 8 — символ нескінченності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *